Матеріально-технічне забезпечення

Будівля закладу та територія відповідають Державним санітарним нормам та правилам «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей» № 1370/23902 від 09.08.2013року, Державним будівельним нормам України (ДБН В.2.2-4-97) та утримуються в належному стані.

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс та ігрове обладнання.

Заклад розміщується у двоповерховому будинку, в якому дотримується принцип ізоляції груп одна від одної, групове приміщення для дітей раннього віку розташоване на першому поверсі і має окремий вхід.

Згідно з технічним паспортом заклад дошкільної освіти розрахований на 14 груп, фактично працює 13 груп. Є музична та спортивна зали, медичний кабінет, харчоблок, пральня, кабінети директора, методичний,  практичного психолога, бухгалтерії, комора, підсобні приміщення.

Всі приміщення використовуються раціонально та за призначенням, обладнано всім необхідним інвентарем.

В закладі наявні технічні засоби: 5 комп'ютерів, 3 ноутбука, 4 телевізора, екран та проектор.