ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби та відповідно до постанови МОЗ України "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину" від 21.05.2020 року № 25, у ЗДО № 38 вводяться протиепідемічні обмежувальні заходи: ранковий прийом дітей до закладу та передача батькам після закінчення дня буде відбуватися на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов- на вході до приміщення; батьки або особи, що супроводжують дитину, повинні бути у захисній масці чи у респіраторі. Вхід батьків до будівлі закладу на час карантинних обмежень ЗАБОРОНЕНО;  діти з ознаками респіраторних захворювань до закладу не приймаються; перебування будь-яких сторонніх осіб на території ЗДО ЗАБОРОНЕНО!Просимо відповідально ставитися до власного здоров'я, здоров'я оточуючих та дотримуватися всіх протиепідемічних заходів

Батькам

Педагогічний колектив ЗДО добре розуміє роль сім'ї у вихованні дитини дошкільного віку, тому тісно співпрацює з родиною. В закладі відпрацьовано систему роботи з батьками вихованців. Щорічно проводяться батьківські збори, прижились такі форми роботи з батьками як День відкритих дверей,  родинні свята, онлайн-консультації, Дні добрих справ, коли батьки відгукуються допомогти під час ремонту, озеленення території.
Ваш малюк нещодавно почав відвідувати дитячий садочок? Безумовно, Вас хвилює безліч запитань, на які хотілося б отримати відповіді.
В меню даного розділу до Вашої уваги теми, що, за нашими спостереженнями, найчастiше цiкавлять батькiв.

Групи

Бажаєте дізнатись графік роботи, розклад занять, про буття своєї дитини більше? Завітайте на ці сторінки.

Консультації для батьків

Педагогічний колектив ЗДО №38 залюбки ділиться корисною інформацією стосовно навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Готовність дитини до школи

Щоб адаптація до школи проходила нормально і у дитини не зникло бажання вчитися, малюк повинен бути ГОТОВИЙ ДО ШКОЛИ. Тут зібрані всі основні критерії, за якими психологи здійснюють відбір.