Малюкам

Дорогі наші випускники!

Ми, працівники дитячого садка, бажаємо вам тільки найкращого. Ми хочемо, щоб у вашому майбутньому житті вам завжди щастило, і пустотливий вогник в ваших очах ніколи не згасав. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні. Зі святом, малята!

Дитинство - найпрекрасніша мить нашого життя, це - пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ДИТЯЧОЇ СТОРІНКИ

ми як ніхто інший знаємо, як хочеться діткам погратись, послухати казочку чи переглянути мультфільм. Тож нехай дозвілля наших вихованців буде не лише цікавим, але й корисним та змістовним. На сторінках даного розділу до вашої уваги корисні посилання, веселі мультики та повчальні історії на актуальну для дошкільників тематику.

ДИТЯЧІ ОНЛАЙН-БІБЛІОТЕКИ

На сторінках цих ресурсів можна читати дитячу літературу онлайн, роздрукувати, скачати або прослухати аудіоверсію улюбленої казочки.

КОСМОС

Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос - такий близький і водночас далекий - завжди вабив людей. Тут ви дізнаєтеся дуже багато цікавого. Що там, на зірках? Наскільки вони далеко? Які за розміром? Як впливають на наше життя? Чи видно з зірок Землю? Яка Земля з космосу? Чи безмежний Всесвіт? І чи самотні ми у Всесвіті?

ПРИРОДА

Тут ви знайдете багато цікавого і повчального, зможете познайомитися з птахами, звірятами, квітами, комахами. І навіть послухати, як вони співають чи говорять. А також, побуваєте на уроці живої природи з тітонькою Совою.

ВЕЛИКДЕНЬ

Традиції, казочки, прислів'я, пісеньки, поробки - все про світле свято - ВЕЛИКДЕНЬ!

ЦІКАВА МАТЕМАТИКА, ГРАМАТИКА,

ЛІТЕРАТУРА

Повчальні і цікаві мультики!

• Дотримання правил особистої гігієни убезпечить тебе від захворювань.
  • Ти будеш сильним, здоровим та впевненим у собі.
  • Інші діти та дорослі будуть залюбки гратися та спілкуватися з тобою.